fbpx
SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

WYPEŁNIENIE UST (Stylage, Belotero)

USTA – czy mogą być bardziej zmysłowe i ponętne, wprost stworzone do całowania…?!

Nie ma wątpliwości, że pełne usta niezależnie od płci i wieku dodają każdemu zmysłowości. Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym to stosunkowo prosty, a zarazem niezwykle efektowny sposób na dodanie uroku naszego wyglądu. Podając odpowiednio dobrany preparat z kwasem hialuronowym można sprawić, że nie tylko usta, ale ogólnie cała twarz nabierze miękkości i delikatności. Podczas wykonywania takiego zabiegu niezwykle ważny jest UMIAR, to właśnie on powinien kierować zarówno Pacjentem, jak i lekarzem wykonującym procedurę. Zazwyczaj korekty wymaga górna warga, zarówno pod względem konturu, łuku kupidyna, jak i objętości. Jednak warto pamiętać o zachowaniu odpowiednich proporcji – 1/3 wielkości ust stanowi górna warga, a 2/3 dolna warga. Umiejętnie podana niewielka ilość kwasu hialuronowego potrafi również podnieść kąciki ust i zlikwidować pozornie smutny wyraz twarzy. Praca nad wielkością i objętością ust leży w kręgu zainteresowań głównie młodych osób, natomiast z wiekiem bardziej dojrzałych Pacjentów obserwujemy utratę jędrności i nawilżenia czerwieni wargowej. Nowoczesne preparaty kwasu hialuronowego potrafią sprostać i tym oczekiwaniom.

Ilość preparatu jak i jego rodzaj jest dobierana indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta. Jest to zabieg, który wykonujemy w znieczuleniu miejscowym (krem Anesderm) z uwagi na niezwykle bogate unerwienie oraz unaczynienie tej wrażliwej okolicy. Po zabiegu musimy się liczyć z obrzękiem (utrzymuje się około 2 dni) oraz niewielkimi siniakami, dlatego planując wizytę w celu korekty ust warto zadbać o czas wolny po zabiegu. Efekt po zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego może utrzymywać się do 12 miesięcy.

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.