fbpx

Stymulator tkankowy – Radiesse

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna

Czym jest RADIESSE?

Niezwykły preparat Radiesse składa się z mikrosfer hydroksyapatytu wapnia, zawieszonego w żelu z carboksymetylocelulozy. Charakteryzuje się on zdolnością natychmiastowego unoszenia tkanek, korektą ubytku objętości zaraz po iniekcji, oraz stopniowym, rozłożonym w czasie zwiększeniem zawartości kolagenu i elastyny w skórze. Hydroksyapatyt wapnia to stosowany również w stomatologii stymulator, pozwalający nadbudować kość, a więc jest NATURALNYM składnikiem szkliwa, chrząstek i kości. W oparciu o sprzedaną ilość preparatu Radiesse (na chwilę obecną, aż 10 mln strzykawek!!! I liczba wciąż rośnie!!!) oraz liczbę rzetelnie przeprowadzonych badań klinicznych możemy stwierdzić z całą odpowiedzialnością, że jest to preparat, nie dający praktycznie żadnych powikłań.

Efekty po zabiegu są niezwykle naturalne, nieprzesadzone wypełnienie, absolutnie niezmieniające rysy twarzy Pacjenta widoczne jest od razu po zabiegu. Ale pełne działanie hydroksyapatytu wapnia jest rozłożone w czasie- otóż w ciągu 3 miesięcy po wykonanej procedurze powstaje w naszej skórze nowy „młody” kolagen i włókna elastyny, dzięki temu skóra zyskuje na jakości, zmienia się w jędrną i elastyczną.

Efekty po zabiegu utrzymują się około 18-24 miesięcy, oczywiście w zależności od wyjściowej jakości skóry Pacjenta. Dzięki wyjątkowemu mechanizmowi działania, Radiesse ma wysoki profil bezpieczeństwa i zapewnia wysoką satysfakcję Pacjenta.

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.