fbpx

Nasz zespół

SIM-MED Dermatologia i Medycyna Estetyczna
dr n.med. Ana Kucharski-Alekseenko

Lekarz specjalista

dr n. med. Ana Kucharski-Alekseenko

Specjalista dermatolog-wenerolog

Studia medyczne ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W roku akademickim 2005/2006 rozpoczęła studia doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Temat rozprawy doktorskiej: Przydatność diagnostyczna i kliniczna badania ekspresji wybranych cyklin w zmianach melanocytowych skóry. Badania, prowadzone w trakcie doktoratu w głównej mierze dotyczyły znajomości dermoskopii i jej zastosowania w diagnostyce zmian melanocytowych skóry- znamion zwykłych, dysplastycznych oraz czerniaka skóry. Obroniła pracę w 2011 roku, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych. W latach 2006-2011 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Katedrze i Klinice Dermatologii, zdając egzamin państwowy uzyskała tytuł specjalisty dermatologa-wenerologa.

Jest autorką oraz współautorką wielu publikacji krajowych i zagranicznych.

Dr Ana Kucharski-Alekseenko od 2007 roku specjalizuje się w zakresie dermatologii estetycznej. Ukończyła liczne międzynarodowe kursy i szkolenia z medycyny estetycznej uzyskując stosowne certyfikaty i zaświadczenia. Od wielu lat zajmuje się zarówno wykonywaniem zabiegów, jak i prowadzaniem szkoleń dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej oraz dermatologii.

W 2021 roku Dr Ana Kucharski-Alekseenko otrzymała wyróżnienie od Merz Global i tym samym znalazła się w gronie najlepszych praktyków z całego świata, wykonujących zabiegi medycyny estetycznej typu Radiesse.

Lekarz specjalista

lek. med. Anna Sobczyk

Specjalista dermatolog - wenerolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz studiów podyplomowych „Kosmetologia dla Lekarzy” GWSH w Katowicach. W roku 2015 uzyskała tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Swoje doświadczenie zdobywała przez wiele lat na Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Tychach, w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz w Poradniach Dermatologicznych. Stale podnosząc swoje kwalifikacje odbyła wiele szkoleń i uczestniczyła w licznych konferencjach naukowych z zakresu dermatologii, dermatoskopii oraz medycyny estetycznej. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku.

Lekarz specjalista

lek. med. Agnieszka Moncznik

Specjalista chirurg ogólny

Studia medyczne dzienne ukończyła w roku 2001 na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Po studiach i stażu podyplomowym w 2003 roku rozpoczęła specjalizację z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Ogólnej 5 Klinicznego Szpitala Wojskowego w Krakowie. Tam, w 2011 roku, uzyskała tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Obecnie przyjmuje, diagnozuje i leczy pacjentów z szerokim spektrum schorzeń z zakresu tej specjalizacji, wykonując również ambulatoryjne zabiegi chirurgiczne w tym usuwanie zmian skórnych.

lek. med. Karolina Polak-Kokoszka
Z wyróżnieniem ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.
Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.
Aktualnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii w Oddziale Klinicznym Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Regularnie uczestniczy w szkoleniach i kongresach poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. Jej zainteresowania kliniczne w dziedzinie dermatologii obejmują m.in. trądzik, trądzik różowaty, łojotokowe zapalenie skóry, atopowe zapalenie skóry.
Po godzinach pracy miłośniczka narciarstwa i wędrówek górskich.

CIASTECZKA

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.